Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezért kicserélnétek a mobilt...

Ezért kicserélnétek a mobilt (szemmel alig észre vehető kijelző hiba)?

Figyelt kérdés

Egy hete vásároltam egy Redmi 11-es mobilt.

Nem is én hanem a párom lett rá figyelmes. A kijelző közepén egy tűhegynyi pici fehér pont (valami pixel hiba).


Tényleg nagyon nehéz észrevenni.

Csak egy full mely fekete képnél észrevehető. Mutattam másoknak is de nem tűnt fel senkinek elsőre.


Hibátlanul működik a készülék alapból.


Végül is nem zavar. Azt sem akarom, hogy kiröhögjenek a gsm-ben, hogy ennyiért visszaviszem . Én személy szerint nem foglalkoznék vele.


Mit gondoltok erről?



2022. aug. 28. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az Isten áldja meg a Xiaomit! :(

Nálam meg a mikrofonnal van baj.

Persze, hogy kicserélném a helyedben. Sőt, ki is fogom a sajá

átomat! Azért mondom, hogy cseréld ki, mert nincs garancia arra, hogy nem lesz rosszabb.

2022. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp cseréltetném, mert ha van egy pixelhiba, gyakran több is jelentkezik idővel(persze nem mindig).
2022. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!