Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy készülékre azt mondják...

Ha egy készülékre azt mondják hogy frissitésnek kap újabb androidot azt ugye nem lesz kötelező feltelepíteni?

Figyelt kérdés
Bocsi ha nagyon rossz kérdés de korábban sosem volt ilyen problémám, most viszont venni szeretnék egy eszközt amin android 11 van de a 13 is be van rá ígérve amire nekem semmi szükségem. 4gb rammal szerintem csak a teljesítményt rontaná, nem csúcs kategóriás készülék.
2022. aug. 31. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező. Viszont ebben az esetben ne gyere vissza sírni, hogy feltörtek és egyéb marhaság, ha úgy alakul. Akkor se, ha a kedvenc appod fejlesztői úgy döntenek, hogy a továbbiakban nem fognak támogatni korábbi apikat, az újak meg nem elérhetők a jelenlegi rendszereden...
2022. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem az évek során több problémám volt a frissítések miatt, mint a hiányukból. Windows android egyaránt...
2022. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:
43%

A frissítésmánia általános. Sokan úgy tekintenek rá mint vala szent mannára amit a gyártó csöpögtet a számukra. Jön a frissítés és akkor qrvára biztonságos lesz a rendszer, mert javították?

Jah, azt nem írták a frissítés előtt, hogy balek vagy ha használod!


Persze nyilván vannak szoftverhibák, lehet/kell őket javítani. Néha botrányok is vannak egyes durva problémák következményeként.

De vigyázni kell ám ezzel, mert a cégek és szoftverfejlesztők nem hülyék és nem is jótékonysági egyletek.


A frissítés után vagy biztonságosabb lesz a rendszered, vagy nem.

Lehet hogy lesz benne olyan csilli-villi funkció ami eddig nem volt és semmi szükséged rá, de milyen jó azt birtokolni nem?


Közben mi történik a háttérben, azt nem tudod.

Sőt, azt sem tudod hogy mitől lesz jó az neked ha frissíted. Persze utána nézhetsz, de az nem is olyan egyszerű ha nem a bulvársajtóban keresgélsz hanem konkrétumokat akarsz.

2022. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 2es és 3-as számú válaszolóval kell hogy egyetértsek. Örülök hogy nem kötelező frissíteni mint a windows 10-nél.

1-es, köszi hogy aggódsz de én nem sírok, a mai napig van itthon 4es és 8as androidom is a 8ast napi szinten használom jelenleg. Eszembe nem jutna veszélyes oldalakra járni vagy telóról fizetni és kiadni a kártya adataim bármilyen okos eszközön, legfeljebb a gyk fiókomat törhetik fel de hogy az kinek kellene azt nem tudom. Böngészés és gps amit 95%-ban használok mert a kocsiban levő gps-t körülményesebb, bonyolultabb, hosszabb beállítani és használni mint ezt.

2022. aug. 31. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
2# kékhalâl
2022. aug. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Legjobb volt amikor pihenőnapomon be kellett menjek az irodába mert nem működtek a nyomtatók update után. Persze az MS nem fizette ki a túlórámat:


[link]

2022. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!