Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tartalék telefont vegyek?

Milyen tartalék telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Szervizbe kell küldenem a telefonomat. Szeretnék venni egy olcsóbb árfekvésű, de azért jónak mondható készüléket, amit addig használnék amíg a másik szervizben van. Utána megtartanám tartalék telefonnak.
2022. aug. 31. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Szempont hogy új legyen? Használt is jó? Mert ha igen, azt tudom ajánlani hogy vegyél egy használt iPhone 5S/6/6S-t. Mai napig tudják a dolgukat, és az Apple igen időtállóra tervezte őket.
2022. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Lehet használt is, olyan 60-65 ezer Ft-ig maximum, ezt elfelejtettem írni.
2022. aug. 31. 20:58
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem egy RedmiGo-m volt annak idején (18000ft), most az a tartaléktelefon a családban és még mindig tökéletesen müködik. Nem egy gyors készülék de telefonálni meg sömösözni lehet vele. Sajnos már nem lehet kapni :((
2022. aug. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ameddig a rendes telefonom kijelzőjét vártam, egy Galaxy S4-et vettem helyette. Ami nagyon kellett, azt tudta (bank, parkolás, mérőállás bejelentő applikációk, waze)
2022. aug. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Pro tipp: vegyél neten valamit, aztán 2 hét múlva küld vissza.

Pro tipp 2: ilyen célra inkább a jövőben tartsd meg a még használható lecserélt telefonodat.

Pro tipp 3: kérdezz körbe a családban, hogy kinek van felesleges telefonja.

Pro tipp 4: vegyél egy használt telefont.

Pro tipp 5: ne vegyél másodlagos telefont újonnan, mert az előző lehetőségekhez képest rohadt drágán veszel egy vacak telefont, amit majd 3 évente használsz 2 napig.

2022. szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig lesz szervizbe a telefonod? És miért lesz szervizbe?
2022. szept. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Röhejes...olcsót 60e-ért tartaléknak...:DDDD

Egy sima gombos teló megteszi...s ez még kérdés is...eszméletlen ország ez....

2022. szept. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
6. Sajnos a szerviz sem tudja megmondani. Tesztelik majd napokig, az is lehet hogy hetekig. Gondol egyet és kikapcsol, csak úgy magától. Naponta többször is, aztán pár napig jó, majd megint kikapcsol. Mindig ellenőriznem kell, hogy éppen milyen kedvében van. Haláleset volt a családban és nem tudtak elérni, mert pont kikapcsolt magától, itt lett elegem. :(
2022. szept. 1. 11:32
 9/13 A kérdező kommentje:
7. Kinek mi az olcsó.
2022. szept. 1. 11:49
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

9

Nem igazán, egy értelmes ember felismeri, mi az olcsó és mi a drága, de egy vak burzsuj sose....

2022. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!