Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Tab tulajdonosok! Mit...

Galaxy Tab tulajdonosok! Mit érdemes tudnom mielőtt megveszem a Tabot?

Figyelt kérdés
Elsősorban a negatív tulajdonságokra vagyok kíváncsi, nagyon tetszik a Tab (iPadről váltok) de tudni akarom mi az ami idegesít benne.
2022. szept. 1. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém laggolt, fagyott. Merült mint az állat. A hangja is elég gázos. Dobálta a wifit is, sokszor lecsatlakozott. Csodálkoztam, hogy nem jön email egész nap. Aztán egyszerre beesett vagy 60 darab amik délelőtt érkeztek.

Én pont inkább iPadra váltottam. :D

2022. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

iPadről csalódás lesz. Rendeld netről, így néhány nap után vissza tudod küldeni :)


És igen, jöhetnek a negatív értékelések az android huszároktól.

2022. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én imádom a tabomat
2022. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ėn szeretem a saját tabom pedig nem vadi új mert kb 5 ėves .
2022. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 nagyon erős indokaim vannak hogy miért akarok váltani,de azt elismerem hogy az iPadnek is vannak nagyon jó tulajdonságai, szvsz a Tableteknél a Galaxy Tab és az iPad van a csúcson, mindenki más messsze alattuk.


Így fogok tenni, netről megrendelem hogy meglássam milyen.

2022. szept. 3. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!