Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pitaka tok lötyögés?

Pitaka tok lötyögés?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja vettem egy pitaka magEZ 2-t az iphone 13 minimre és azt tapasztaltam hogy nagyjából minden irányba nagyjából egy 0,3-0,5mm-t mozog vagy lötyög benne a telefon. Ez nem hangzik túl soknak, de amikor a kezemben van akkor igenis zavaró tud lenni legalábbis nekem. A kérdés az lenne, hogy van-e bárkinek hasonló tapasztalata, és ha van akkor érdemes lenne-e visszavinni a tokot?(iStyleban lett vásárolva)

#lötyögés #Pitaka tok mozog #Pitaka tok vélemény #Pitaka magez #Iphone 13 mini pitaka
2022. szept. 7. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

"A kérdés az lenne, hogy van-e bárkinek hasonló tapasztalata, és ha van akkor érdemes lenne-e visszavinni a tokot?"

Csak akkor, ha ki akarod cseréltetni. Ellenkező esetben inkább itt reklamálj, meghallgatunk türelmesen.

2022. szept. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!