Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs még Android 12...

Miért nincs még Android 12 Samsung Galaxy S20 FE készülékemre?

Figyelt kérdés

Interneten keresgélve úgy làtom idén január-február környékén érkezett meg az android 12-re való frissítési lehetőség, többek között a Galaxy S20 Fe eszközökre. Az én illetve 1-2 ismerősöm telefonjára ez még mindig nem elérhető. Mi lehet ennek az oka? Hol tudok utánajárni miért nem kapok frissítést? Azért kezdett el bosszantani a kérdés, mert egy alkalmazásban

már felugrott az "android verziójában nem elérhető" jelzés, illetve egyéb apró problémákba is ütközöm nap mint nap, de ha egyszer nincs frissítés, mit tudok tenni?

Van más is aki ugyanebben a cipőben jár?



#frissítés #Samsung #Galaxy #S20FE #Android12 #Updatetoandroid12
2022. szept. 9. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Amikor azt válaszoltam itt egy kérdésre, hogy azért inkább iphone mint androidos készülék mert az azonnal és biztosan kap frissítéseket, akkor le lettem szavazva a sárga földig. És úgy tűnik, hogy nekem volt igazam. 2021 októberében jelent meg az android 12. Elvileg már elérhető S20 FE-re is, az hogy gyakorlatilag még miért nem kaptad meg úgy, hogy már kiadták az android 13-at is, az csak azért van, mert ebből a csoda készülékből van olyan amelyik nem hajlandó csak úgy OTA frissülni. PC-re installált Smart Switch-csel dugd össze és akkor húzza majd a frissítést.
2022. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Miért nincs még Android 12 Samsung Galaxy S20 FE készülékemre?"

A Samsungnál mit válaszoltak a kérdésedre?

2022. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, de android 12 fut rajta. Nem tudom, nálad mi lehet a gond.
2022. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szolgåltato függö telefonok kėsöbb kaphatjåk meg frissitėst ,illetve rėgio függö orszåg függö is lehet .stb
2022. szept. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Számítógépre dugva végül sikerült végre, csupán 6 óra alatt frissült le 😄, de megvan!

Úgyhogy kedves első hozzászóló, nagyon köszönöm a tippet. Már régóta gondolkodom egyébként Iphone-on, lehet, hogy legközelebb váltani fogok.

2022. szept. 11. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Na látod, mégis a sárga földig húzták le az #1 válaszom 🙂

Örülök hogy sikerült!

2022. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!