Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok, mi lehet a...

Mit gondoltok, mi lehet a megoldás? (telefonról rákapcsolódni a wi-fire)

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy A21s telefonom, de már az előzőekkel is ilyen gondok voltak, amik közül valamelyik nem samsung - ha számít, milyen a telefon.

A probléma az, hogy nem csatlakozik a wi-fihez, ki is írja, hogy az IP címet nem lehet lekérni. Rútert kikapcsoltam, telót újraindítottam, a wi-fi jelszót milliószor beírtam már újracsatlakozásnál, de semmi. Gépen semmi probléma nincsen, apám telefonja is csatlakozik rendesen a hálózathoz. Mobilnettel minden jól megy, de nem lehet mindig mobilneten, néhány nap alatt elfogyna, korlátlan netet meg nem fizet apám, miközben van wi-fink. Továbbá, csak az itthoni wi-fivel van ilyen gondom. Anno még az iskolában, valaki megtudta a jelszót, és simán rákapcsolódott a telefonom, ugyanígy a Bubbles mosodában wi-fihez, amihez le van írva a jelszó. Az ingyen wi-fikkel sincs gond. Csak és kizárólag az itthoni.


Kedden megyünk a Telekomba, de gondoltam, hátha van valakinek ötlete, miért van ez, és csak az enyémmel.


2022. szept. 10. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kedden megyünk a Telekomba"

Mi köze ennek a Telekomhoz?

Samsung szervizbe menj. De vidd a routered is.

2022. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a wifi a rosz , a telekomtól...
2022. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!