Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok zenét letölteni...

Hogyan tudok zenét letölteni a telefonra?

Figyelt kérdés
Androidos eszköznél hivatalos módon,hogy be tudjam rakni csengőhangnak?Ilyen kalózverziós cuccokat nem akarok használni mert rossz minőségű .
2022. szept. 11. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

YTmp3.

YouTube-on zenéket MP3-ra alakítja át. Letudod tölteni ezzel az alkalmazással.

2022. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs olyan mint pl iOS-en az itunes? Megveszem a zenét viszonylag olcsón és azt be tudom tenni csengőhangnak?
2022. szept. 11. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ezt tudom. Ez a YouTube-ról szedi le a zenét MP3-ra konvertálja. Play áruházból tudod letölteni az alkalmazást. A zene linkjét kell bemásolni az alkalmazásba, és átalakitja. Egyébként videó formátumban is lelehet vele tölteni.
2022. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
free musik 2022 vagy pro Youtube kliens letöltheő zeneként is
2022. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a fentiek közül egyik se hivatalos, meg tudod venni a zenét különböző oldalakon, talán annál tisztább mód ilyen célra nem létezik
2022. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Digitális formában bárhol megveszed a zenét, majd az így kapott zenéket letöltöd a telefonra.
2022. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Beirod gugliba hogy zeneletoltes telefonra, valasztasz egy oldalt, talan néha szembe jon veled egy-ket "judit 2 km-re tőled ❤️", vagy egy "maganyos anyukák a kozeledben", de azert egesz jo es mar le is van toltve a zene.


Ki fizet azert hogy zenet hallgasson?XD

2022. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó képzeld sokan vanbak, éb pl nem de én sem letöltöm a zenét hanem deezert hallgatok ingyenesen
2022. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretek ilyen oldalakat használni mert botrányos minőségben szedi le a zenét és az összes vírusírtóm ami volt blokkolta egyből.
2022. szept. 12. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
a freemusik nen vírusos. az egy alkalmazás
2022. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!