Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom android telefonon...

Hogy tudom android telefonon (Dodgee phablet) beállítani, hogy ne 3gp,hanem mp4 legyen a videón ill. nem tesz kárt a microSD-ben és a videóban, ha átnevezem 3gp-ről mp4-re?

Figyelt kérdés

Magát a fogalmat ismerem, miszerint:

„Mind az MP4, mind a 3gp fájlformátumok, amelyek főleg audióval való videók lejátszására szolgálnak. A legtöbb ember azonban nem veszi észre, hogy az MP4 és a 3gp nem kódolási formátumok, hanem konténerfájlok, azaz alapvetően formázott videofájlok csomagolásai. A fő különbség a kettő között nem a formátumokból, hanem a fájlokban használt codec-ekből származik. Továbbá az MP4-et úgy tervezték, hogy különböző platformokon játsszon, mint például számítógépek, televízió, DVD-lejátszók, hordozható videolejátszók stb .; mivel a 3gp kifejezetten telefonokhoz készült.”

Szóval kérlek ne másoljatok be semmi hasonlót vagy linket, mert a ti tapasztalataitok érdekelnek.


2022. szept. 11. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ne piszkáld.

Örülj hogy működik.

2022. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Használj másik kamera appot, ahol van lehetőség kiválasztani, hogy milyen formátumban rogzítsen, ott van pl az Open Camera.

A kiterjesztést átnevezni pedig semmi értelme, attól még nem fogja lejátszani a dvd lejátszód.

Ennél a mobilnál nincs értelme semmit sem állítani, nem fog jobb minőségben videót rögzíteni vagy fotózni.

2022. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Ha átnevezed attól még ugyanúgy 3gp marad, csak a neve lesz más. Ez kb. olyan mintha Pistikét elneveznénk Gizikének. Hiába Gizike lett a neve, attól még ő ugyanaz a fiú gyerek aki addig is volt.

De az említett Doogee phablet egy olyan készülék, aminél már annak örülni kell, hogy egyáltalán képes videót rögzíteni.

2022. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Baxus, nem igaz, hogy a pcforum emberei itt is tevékenységet folytatnak! Nem ezek érdekelnek:

Tudjátok: NEM MINDENKINEK TELLIK MILLIÓS MOBILRA!! De ezt ti sosem fogjátok megérteni. Több örömötök ne legyen az életetekben, csak a márkás mobilotok meg a pénzetek.

Kiléptem.

2022. szept. 11. 20:28
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Rosszul gondolod. Nem gondolja senki azt, hogy milliós telefont kell venni. Sőt! És az emberek nagy többsége nem is vesz.

De az egyik gond ezzel a telefonnal, hogy 10 éve gyártották, és akkor is a telefonok alsókategóriáját célozták meg vele. Manapság a 10 éves elektrotechnikai vagy IT cuccok elavultnak számítanak. Nem is kicsit.


Mellesleg soha nem jártam a pcforumon.

2022. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

1. Miért akarod átírni a kiterjesztést?

2. Miből gondolod, hogy ez kárt tenne a kártyában?

2022. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6


Én kérdeztem. Ha kíváncsi vagy a troll testvéreid válaszára, írj ki te is kérdést. Biztos jó érzés lesz, ha szétszednek.

2022. szept. 11. 21:44
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

"NEM MINDENKINEK TELLIK MILLIÓS MOBILRA!! "

Persze, ez érthető, de szekérrel akkor sem lehet ugyanazt megcsinálni, mint egy rally autóval. Nem véletlenül rögzít 3gp-ben, hiszen az egy agyontömörített formátum, ezt képes áttolni a rendszeren.

2022. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8! Köszi, érthető.
2022. szept. 12. 01:04
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy írták: ha a gyári kamera appban nem állítható át a videó formátuma, akkor kénytelen leszel telepíteni egy harmadik féltől származó appot, amivel van lehetőség mp4 videók rögzítésére vagy a 3gp videók konvertálására.


A kiterjesztés átírásával csak azt éred el, hogy megnyithatatlan lesz a fájl.

2022. szept. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!