Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott 2 magyar telefonszám...

LogenKa kérdése:

Adott 2 magyar telefonszám egyik Németországban használva a másik Magyarországon,amikor innen inditok hívást akkor valaki folyton bele szol. MIÉRT??

Figyelt kérdés
Vagy németül vagy angolul van olyan is hogy egy hosszú szöveget mond el orosz vagy hasonló kelet európai nyelven.nem értem az egészet és már nagyon idegesítő,ami benne érdekes hogy a hívó felem nem hallja a 3 ők személy hangját csak én. A válaszokat előre is köszönöm.
2022. szept. 12. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

csak telefonszámod van?

vagy szolgáltató is?

2022. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 grafno ***** válasza:
Feltudod tolteni valahova hogy meghallgathatò legyen mit mond?
2022. szept. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jól mentetted el aszámot? Velem volt hogy külföldön hívtam vodás hálózaton itthoni számot 06-al a +36 helyett és azért nem működött.
2022. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy használom, hogy nekem Lebara kártyám van olyan csomaggal, amivel 42 országot ingyen tudok hívni Angliából. Ha valaki beszélni akar velem a családból, akkor rámcsörög és én visszahívom. Nincs semmilyen más hang és tiszta a beszélgetés. Van egy olyan hátránya, hogy kb 1-1,5 óra múlva lekapcsol a hívás, de ilyenkor újrahívom őket. A másik variáció, hogy ha van elég internet mindkét félnél, akkor a Messenger is megfelelő. Sokszor azt érzem, hogy tisztábban is szól. Nem erőltetném a magyar telefonszám külföldi használatát, főleg, ha az illető tartósan ott él.
2022. szept. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!