Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 Pro Max 256GB vagy...

IPhone 13 Pro Max 256GB vagy IPhone 14 Pro Max 256GB?

Figyelt kérdés
Az utóbbi tud annyival többet, hogy megérje azt a +200 ezer forintot?

2022. szept. 13. 05:36
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem éri meg. Nem tud sokkal többet, ha már ilyen sokért akarsz telefont venni, maradj a 13 Pro Maxnél. Nekem is az van.
2022. szept. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

ÉN váltanék 13PM-ről 14PM-re ha nem szálltak volna el az árak.

Ha olyan lenne a helyzet mint az elmúlt évben, hogy a magyarországi árak sem emelkedtek, sőt, akkor váltanék.

De most úgy göndöttem marad a 13MP. Nagyon jó ki telefon ez, az az egy óriási hibáját leszámítva.

2022. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem éri meg. Ha nem probléma kifizetni, akkor válts. Ha értelmesebben is fel tudod használni azt a pénzt, akkor ne.
2022. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
55%
Attól függ hogy a két készülék közt mennyi a különbség ami neked is feltűnik és megérné váltani az ára persze az nagyon drága de én most 14 pro maxra váltok de az biztos hogy 3 évig nem fogom lecserélni.
2022. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyival sajnos nem tud többet. Sajna az apple árat emelt az USA-n kívül, itthon ugye magas meglepiadók ezen tovább növelnek. De ha amúgy nem érzed meg 200e ft kiadását pluszban, mindenképpen a 14 pro maxot javaslom, már csak a tovább tartó támogatás miatt is.
2022. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 pro max bőven elég ha e kettő közül akarsz választani.
2022. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Abszolút nem éri meg! A 14 Pro Max esetében a leglényegesebb újítás a 48 MPx-es főkamera, de ahogy Androidnál már megszokhattuk, abból is csak 12 MPx a hasznos, azon kívül minimális az előrelépés! Itt a 2 telefon közti különbség:


[link]


A 14 Pro Max bár egyértelműen jobb, de nem annyival, hogy megérjen átlag 180-200 ezerrel többet, márpedig ennyi az árkülönbség! De nem csak nálunk, újdonsága miatt még Amerikában is irreálisan drága a tudásához képest, ezzel kapcsolatban még maga az alapító lánya, Eve Jobs is keményen odaszúrt Instagramon az Apple jelenlegi vezetőinek!

2022. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Nem:


[link]

2022. szept. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
13 pro max, nem éri meg a 14 pro max hiába jobb, de nagyon nem éri meg.
2022. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!