Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi telefonhoz milyen kód van?

Redmi telefonhoz milyen kód van?

Figyelt kérdés

Részét vagy törlés után nem működik a teló valami alap kód nincs hozzá? Mint a régebbi moto hoz volt tudom én 00000 vagy 1234 ?

Vagy esetleg tudna segíteni valaki ezzel kapcsolatban milyen kódot kérhet egyáltalán?


2022. szept. 14. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
a használati útmutatója megvan?
2022. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mit adtál meg neki?
2022. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Sokat segítene egy értlemezhető kérdés.
2022. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
3# vagy hogy kié a mobil ?
2022. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

PIN ?

PUK ?

FU.K ?

2022. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Használtan vettem...

Ha tudnám mit adtak neki nem kellene segítség...

Nem mindegy kié a teló?...

Szóval egy unoka elnyomkodta letiltott a teló.Csinaltam egy resetelest...azt írta minden adat törölve...gmail fiókból próbáltam visszaszerezni az irányítást de nem fogadja el a jelszót vagy a felhasználó nevet... egyszerűen behalt a teló körbe körbe járok csak vele...próbáld újra stb...gondolom be akar azonosítani hogy én vagyok a tulaj? Mármint gmail fiókkal? Nem is értem miért kekeckedik régen nem volt ilyen gond ha mobilt vettél egyszerűen beletetted a saját új kártyád azt jó napot...most meg jön ilyen hulyesegekkel...egyébként előtte volt már használva az én SIM kártyámmal ha esetlegesen jönne olyan válasz hogy lopott stb...

2022. szept. 15. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:

"...egyébként előtte volt már használva az én SIM kártyámmal ha esetlegesen jönne olyan válasz hogy lopott stb..."


mert akkor még nem kérte a kódot?

2022. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen... azután kérte hogy a picurka valamit elállított :( utána reset, minden törlés... és ezután nem tudom már használni azóta... folyton elindul a telefon beállítás azt jó napot :(
2022. szept. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!