Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone-om egy ideje a...

Az iPhone-om egy ideje a bejövő hívásoknál nem csak a személy nevét írja ki, hanem pl. “Anya vagy egyéb". Mi ez és hogy lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Baromi idegesítő, mert szalagcímen fut, és sokszor nem látom ki hív, mert lassan fut a szalagcím és ez az idióta “vagy egyéb” látszik csak. Légyszi segítsetek, hol tudom visszaállítani, hogy csak a kontakt nevét írja ki! Hívás beállításoknál semmi ilyet nem találtam.

2022. szept. 14. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szinkronizáltad mostanában valami fiókkal? Google, vagy valami mással ahonnan beeshettek más kontaktok?

Akkor szokott ilyent csinálni amikor egy telefonszám két kontaktnál is el van mentve és akkor kiírja mindkettőt.

Nézd át a kontaktokat, hátha van ugyanezzel a számmal egy üres, név nélküli kontakt. Nézd meg a listákat is (balra fent), hátha másik csoportban van elmentve ez a szám.


Egy kényszerített újraindítást csinálj azért, hátha csak valami szoftberes probléma:

[link]


Pro tipp:

A fontos kontaktjaidnak (anya) csinálj spéci képet amire jó nagy betűkkel ráírod a nevét. Meg fogod látni messziről is :D

2022. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

nem semmi:


"és ez az idióta “vagy egyéb” látszik csak"


“Anya vagy egyéb"


ki ???

2022. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen #1-es, ez volt a probléma! :)

#2 szerintem teljesen egyértelmű volt a kérdésem, érdekes módon csak te nem tudtad értelmezni. Általános iskola második osztályában tanítják a szövegértést, ha ilyen nagy problémát okoz, esetleg ülj be hozzájuk egy órára.

2022. szept. 14. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!