Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akárhogy frissítem az Instagra...

Akárhogy frissítem az Instagramot, a privát beszélgetéseknél nem lehet látni, hogy ki mikor volt elérhető. Segítség?

Figyelt kérdés
Letöröltem az alkalmazást, kikapcsoltam és frissítettem a telefonomat, de semmi. Miután újratelepítettem az alkalmazást, akkor mutatta, hogy ki mikor (volt) elérhető, de ahogy telt az idő, mindenkinél azt láttam, hogy tegnap aktív. Aki pedig akkor volt aktív, amikor újratelepíettem, az folyamatosan az is maradt. Valaki tudja, mi lehet a baj?

2022. szept. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy régi bug tért vissza.


Majd javítják. Aztán később újra megjelenik majd...

2022. szept. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Halloooo. En is ezt akartam ki irni..

Nekem senkit sem mutata meg tegnap sem... de Most mar latom hogy minden rendben vele. Es neked?

2022. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is így van. Néha nem is mutat semmit. Az insta remélhetőleg egyszer kijavítja.
2022. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
majd javítják
2022. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!