Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az baj ha a egy idő után...

Az baj ha a egy idő után meleg lesz a jatéktól a telefonom és 1-5 percre berakom a mélyhűtőbe?

Figyelt kérdés
az baj ha a egy idő után meleg lesz a jatéktól a telefonom és 1-5 percre berakom a mélyhűtőbe?

2022. szept. 15. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
hát esetleg a pár lecsapódik benne és zárlatot okozhat? De majd hozzáértők jobban megmondják
2022. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyik a páralecsapódás, a másik meg hogy az akku nem tolerálja valami jól az ilyen extrèm hőingadozást.
2022. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Szerintem sem tesz jót neki.

Inkább csak kapcsold ki a mobilnetet és a WiFi-t, aztán tedd le az asztalra!

Lehűl az magától is elég hamar.


De egyébként nem árt neki az, hogy melegszik a használattól.

Lehetőleg ne akkor töltsd, amikor ilyen játékokkal játszol.

Meg ne legyél vele a tűző napon. Persze ez már nem aktuális így szeptemberben.

2022. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz srácok:3
2022. szept. 15. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz vele mikor nagyon felmelegszik, magam is így szoktam tenni. Az az hogy fogod és kikapcsolod és olyan helyre teszed ami elnyeli a hőt, és nem megtartja. Pl én asztalra vagy kikapcsolt állapotban lévő radiátorra teszem esetleg olyan telefontartóra ami csak két helyen fogja mint ha két kézzel két-két ujjal fognán.
2022. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne tedd be! A hirtelen hősokk kárt okozhat a telefonban! Mint amikor a forró teát beleöntöd egy pohárba és az elreped.

Emellett a páralecsapódás is kárt okozhat!

Stb.

Ne tedd be a hátőbe!!

2022. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!