Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google szinkronizálás 3 eszközre?

Google szinkronizálás 3 eszközre?

Figyelt kérdés

Telefonom és a laptopom tök jó, szinkronizálás be van kapcsolva így a laptopomon is látom ha valamire a telón rákerestem vagy elmentettem és nem kell visszakeresnem a telefonon. Viszont vettem egy másik laptopot,(a régi MÉG használatban van kicsit) és azon hiába jelentkeztem be, hiába kapcsoltam be mindent hogy szinkronizáljon, azon mégse látok semmit.

Még az elmentett jelszavaimat sem, semmi könyvjelzőt. Pesig azt írja ki hogy szinkronizálva

Hogyan tudom ezt átvinni erre is??? Nem értem ezen miert nem működik?

Egyedül azt látom amit azon a laptopon a böngészőben kerestem. Egyik eszközről sincs semmi.


2022. szept. 17. 22:10
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Ez elég fura elvileg akármennyi eszközök közt kehet szinkronizálni , nekem volt , hogy 3 asztali gép egy laptop es 5 tekefon használtam és minden szinkronizakodott
2022. szept. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!