Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számomra ismeretlen telefonszá...

Sanjuro kérdése:

Számomra ismeretlen telefonszámok hívnak, hogy látják, hogy hívtam őket, most visszahívnak. De a telefonomról semmilyen kimenő hívás nem volt feléjük. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Remélem, hogy lesz ötletetek. Az utóbbi egy hónapban az történik, hogy számomra ismeretlen telefonszámok hívnak azzal (akár naponta több is), hogy látják, hogy kerestem őket és most visszahívnak. De a telefonomról nem volt kimenő hívás az irányukba. Volt, akivel tudtam erről WhatsApp -on beszélgetni, én küldtem neki kèpernyőképet, hogy nem volt őfelé kimenő hívás, ő viszont visszaküldte a képernyőképet, hogy az én számomról volt őhozzá beérkező hívàs. Csak egy csörgés, nem több. És ez akkor is megtörténik, ha a telefonom ki van kapcsolva, tehát nem valamelyik telepített program "trükközik". Amúgy nincs semmi hekkelt program rajta. És csak ismeretlenek felé megy ilyen hívás, a névjegyzékben szereplők egyszer sem kaptak ilyen hívást. Mi csinálhatja ezt. A szolgáltatót is kérdeztem e-mail-ben, de semmi válasz.

2022. szept. 22. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
abba nem is gondoltál bele, hogy épp egy átverés áldozata vagy?
2022. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyanez megy nálam egy ideje!


Szerintem nem átverés, mert egyáltalán nem volt rossz szándékú pl. az a néni, akivel ma beszéltem.

Apukám is hívott már így fel, ő meg pláne nem verne át... :D


Én is nagyon szeretném tudni, mi folyik itt.


Kérdező, te is Vodafone-os vagy?

2023. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!