Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OTP alkalmazás: Nem jön meg a...

OTP alkalmazás: Nem jön meg a regisztrációs SMS, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Most gondoltam letöltöm az Androidos telefonomra az OTP alkalmazását, had legyen. Bármikor kellhet, legyen kéznél.

Követtem az utasításokat, azt kérte tőlem, hogy regisztráljak egy OTP digitális fiókot. Megnyomtam, hogy regisztráció, és elkérte tőlem az OTP direkt adataimat, amit meg is kapott. Rányomtam, hogy tovább, és kiírta, hogy adjam meg a 6 számjegyű kódot, amit a +36 tararararara számomra küldött el. De a kód nem érkezik meg. Mit tudok csinálni? Többször is megadtam az adatokat, hátha elakadt valahol az SMS, de semmi.


2022. szept. 24. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

jó helyre adtad meg az adatokat??


vagy csak egy adathorgásznak ???

2022. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"mit tehetek?"


felhivni a bankkártya bankodat, kártya tiltás, felfüggesztés, számlaźárolás, stb.

2022. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
OTP alkalmazás a Simple pay is, de direkt adatokat az nem kér.
2022. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Erről az alkalmazásról van szó:

[link]


Ide szerettem volna regisztrálni. Máshol nem adtam meg ezen kívül.

2022. szept. 25. 08:36
 5/9 A kérdező kommentje:

Az OTP Bank oldalán ugyan ez az alkalmazás van reklámozva. Direkt innen töltöttem le, és nem a Play áruház keresőjét használtam, hogy pontosan ahhoz a linkhez vezessen, amit az OTP adott meg.


"felhivni a bankkártya bankodat, kártya tiltás, felfüggesztés, számlaźárolás, stb."

Minek? Az OTP alkalmazásáról van szó, kint van az oldalukon a Google Play link. Ez nem kamu alkalmazás, ez van a régi Smartbank helyett.


"vagy csak egy adathorgásznak ??"

Lehet, de akkor az az adathorgász nagy zseni, tekintve hogy az OTP reklámozza a saját oldalán.

[link]


Végülis csalódtam, mivel nem ilyen válaszokra számítottam, elfelejtettem a kérdésbe odaírni, hogy "Akiknek van tapasztalatuk, azok írjanak!"


Pont, hogy az OTP alkalmazását töltöttem le, és nem mást. Én is nagyon körültekintő vagyok, nehogy belecsússzak az általatok említett hibába. Hallottam a Simple Pay oldalról, de jobban megbízom a bankom által biztosított alkalmazásban, csak épp nem megy!

2022. szept. 25. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
a Simple Pay az OTP alkalmazás
2022. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem.
2022. szept. 25. 09:24
 8/9 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült beregisztrálnom a Simple fiókot is, és az OTP digitális fiókot is.
2022. okt. 1. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
👍..
2022. okt. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!