Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jön a másik hangszór...

Miért nem jön a másik hangszóróból a hang? /iPhone 4/

Figyelt kérdés
Pénteken vettem egy iPhone 4-t és ugye ennek az alján van két hangszóró. Egy a bal egy a jobb oldalon, de én akármilyen zenét rakok be, mindig csak a jobból jön a hang, szóval nem stereo. Ez most gyári hiba, vagy csak én csinálok vmit rosszul, vagy alapból se kéne jönnie hangnak onnan?
2010. szept. 26. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha visszaviszed,de azért előtte nézz körül a telefonodban.Meg azért amikor eladják igyekeznek a legjobb beálításokat rárakni,pl fényképezőgépnél nem fogják 8mp-re tenni ha a maximális teljesítménye 12 ...ez csak példa...Szerintem telefonhiba.
2010. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te csinálsz valamit rosszul, mivel csak a jobb oldali a hangszóró. A baloldali izé az a mikrofon.
2010. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ÉS PONT MOST KÜLDTEM EGY LEVELET A TMOBILENAK XDD NEMBAJ KIRÖHÖGNEK... XD
2010. szept. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!