Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az iphone életérzés pszicho...

Mi az iphone életérzés pszichológiája?

Figyelt kérdés
Vettem egy iphone-t majd rájöttem,hogy ez nem nekem való a menüje, az aksija és amiatt a nagyzolós hype miatt ami körülveszi. Így eladtam, de ismét azon gondolkodom, hogy veszek egyet. De tudom, hogy azt sem szeretném igazán. De valamiért kívánom.
2022. okt. 4. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Leirtad. A nagyzolos hype miatt.
2022. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem jön be az IOS, akkor vegyél egy Samsungot. Azzal nem lőhetsz mellé.
2022. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Én mindig Androidot használtam, aztán egyszer elromlott a telefonom, és kaptam egy régi ütött, kopott Iphone 6-ost kölcsönbe... Az elején nekem se jött be, de aztán annyira megszoktam, hogy később Iphonet vásároltam... Szerintem sokkal megbízhatóbb. Nem fagy le, nem melegszik túl, nem lassul be idővel... Ami az akksit illeti, nálam mindennap kibírja estig. Egyszer volt csak olyan, hogy 10%-ra merült, amikor extrém Kanadai hidegben a nadrágzsebemben volt.
2022. okt. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem maradhatunk ájfonos troll kérdés nélkül egyik nap sem :D
2022. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

"Szerintem sokkal megbízhatóbb. Nem fagy le, nem melegszik túl, nem lassul be idővel..."

Az enyém sem. Pedig csak androidos.

" Ami az akksit illeti, nálam mindennap kibírja estig"

Bakker, a kétnapos üzemidőről amit az enyém tud, azt hittem hogy kevés ...

2022. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Van olyan ember, aki nem tölti mindennap a telefonját? Én akkor is berakom este tölteni, ha 90%-on van.
2022. okt. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
6. Azt ne csináld, mert nagyon hamar fog tönkre menni az akkumulátor a telefonban. Eleve, nem is ajánlott 90% fölé tölteni. Én nappal szoktam tölteni, hacsak nem megy le 25% alá. Na akkor én is felrakom éjszakára, de beállítottam, hogy csak 85%-ig töltse maximum.
2022. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A lítium akkumulátort addig és úgy töltöd, ahogy akarod... Már nem 98-ban vagyunk félkilós Siemens mobillal meg púpos savas akksival...
2022. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem zavar benneteket hogy nagyon nem ez volt a téma?
2022. okt. 9. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem.
2023. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!