Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valamelyik telefonnal, SIM-kár...

Valamelyik telefonnal, SIM-kártyával vagy a hálózattal lehet baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan gondom van, hogy édesapámmal ha telefonálok, ő nem hall engem, én hallom őt. Akárki mással beszél, teljesen jó a vonal, ha én beszélek mással, akkor engem is hallanak, szóval csak nála van ez az eset. Mindketten a magenta színű szolgáltatonál vagyunk, neki egy kb 1 éves Galaxy A52, nekem egy 2 éves Xiaomi Mi Note 10 Lite-om van

2022. okt. 5. 07:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: ha az órámról beszélek vele (Huawei Watch GT2 Pro), akkor úgy teljesen jól hall engem.
2022. okt. 5. 07:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Ès az a magenta színű szolgáltató mit mondott mikor megkèrdezted tőlük ugyan ezt?
2022. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szolgáltatót még nem hívtam
2022. okt. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!