Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálják azt a telefono...

Miért csinálják azt a telefonok, hogy egy idő után alig működik rajtuk a mobilinternet?

Figyelt kérdés
Már több telefon produkálta azt a jelenséget, hogy mobilinterneten alig vagy szinte nem is töltöttek be a dolgok. Korlátlan netem van, jó telefonom van. Volt, hogy éppen ezért "cseréltem" le az előzőt, de hihetetlen, hogy mind ugyanazt csinálja. Érdekes, hogy wifiről nem szokott ilyen gond lenni.

2022. okt. 9. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Lekapcsolták a 3G hálózatot, ha a telefon nem tudja a 4G-t, akkor 2G használatára kényszerül, az pedig annak idején a WAP-ra lett kitalálva, a mai mobil oldalak többsége se töltődik be róla, ami meg igen, az is nehezen.
2022. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon ritkán "akad meg" a mobilnet, de ilyenkor nyomok egy repülő mód ki-bekapcsot, ez olyan, mintha egy asztali routert újraindítanál és utána megjavul.

Ez kb. havonta egyszer fordul elő

2022. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindegyik telefonnál rossz a mobilnet, akkor nem lehet hogy esetleg a mobilnet a rossz? Olyan helyen laksz ahol nincs megfelelő lefedettség.
2022. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet SIM problema. Erdemes lehet kicsereltetni a kartyat a szolgaltatonal.
2022. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!