Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit érhet most a telefonom?

Mennyit érhet most a telefonom?

Figyelt kérdés

2021 nyarán vettem.

Xiaomi Mi11 256 GB tárhely

Jex special edition


[link]


Egyszer nem volt rajta zselé fólia, akkor esett le és a képernyőn egy 3mm-es apró színes csík keletkezett, nem az üvegben, hanem az alatta lévő ledpanelben. Csak akkor látszik ha a képernyő be van kapcsolva.



2022. okt. 9. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

140 körül mennek a hibátlan példányok, akkor a tiédet ennél kevesebbért érdemes hirdetni. A "Jex special" nem tudom mi, és hogy mennyit dobhat rajta.


[link]


"Csak akkor látszik ha a képernyő be van kapcsolva."


Az tök jó, mert ha olyan venné meg, aki csak kikapcsolva akarja tartani végig, azt nem fogja zavarni... :)

2022. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Tedd fel 60-ért, aztán ha lealkudják 50-re, még akkor is jól jársz.
2022. okt. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

450.000ért vettem ne szórakozzatok :D

A jex special edition a színe

Az a pici ledpanel hiba szerintem nem ront rajta ennyit. 3 mm x 1 mm

2022. okt. 10. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért akarod eladni? Egyébként szerintem sem menne többért 60-70 nél a képernyő miatt.
2022. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!