Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s22 ultra...

Samsung galaxy s22 ultra tényleg ilyen képeket csinál?

Figyelt kérdés

találtam egy ilyet:


[link]


ott alul a kövekkel nem tetszik ami történt, de szerintem ennél az S10 is jobb képeket csinál. Tényleg erre képes? Valakinek van véletlenül ilyen készüléke, és tudna egy lehető legnagyobb/legjobb minőségben original képet felrakni valahová?


2022. okt. 10. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb telefon képes ilyen képet csinálni amin van széles látószög és amennyiben értesz a beállításokhoz simán lehet ilyen képet csinálni neked is
2022. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
várjál, félreértesz, lehet hogy mohó vagyok. Én nem vagyok elégedett ezzel a képpel :) a szinek jók, persze, de ha 1:1-re zoom-olsz, akkor a köveken, felhőkön látszik, hogy nem túl jó, és ilyen hibákat az S10 sem csinál
2022. okt. 10. 18:31
 3/16 anonim ***** válasza:
alapból 12MP-es képet csinál :)
2022. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát igen, ezért lenne jó, ha valaki olyan képet rakna be, ahol feltolja 102 MP-re, vagy mennyit bír maximum...
2022. okt. 10. 18:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát most na... minden telefonnal lehet rossz képet csinálni, egy kép alapján nem állnék neki ezen a témán tipródni. Az S22 Ultra minden téren jobb képeket csinál, mint egy S10.


Ráadásul ez valami széleslátószögű kép, ez pedig mindig gyengébb minőségű kamerával készül, mint a normál kép.


"hát igen, ezért lenne jó, ha valaki olyan képet rakna be, ahol feltolja 102 MP-re, vagy mennyit bír maximum..."


Szerintem a google a barátod.

2022. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az S22 Ultra csinálja az egyik legjobb képeket a most piacon lévő telefonok közül. 1 kép alapján, nem érdemes ítélkezni. Már csak azért sem, mert azt a képet a széleslátószögű kamerával csinálták.
2022. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és a széleslátószögű kamerák eredendően rossz képeket csinálnak?
2022. okt. 10. 22:27
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát a gyártók értelemszerűen mindig a főkamerára mennek rá. 99%-ban úgyis azt használod (vagy a szelfit).
2022. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem rossz, de rosszabb képeket csinálnak minden telefonnál a főkamerához képest. Pont hogy a Samsung telefonokba a jobb féle széleslátószögűt rakják.
2022. okt. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan elmélet, hogy aki széles látószögű lencsét használ, az azért teszi, hogy minél több dolog kerülhessen a képre, így nincs életszerűsége a belenagyításnak. Ugyan is akkor már készítésénél a normál látószögű lencsét használná az ember, ami meg mégis csak a legjobb minőségű kép, a legjobban optimalizált egy telefonnál. Szóval vagy az egész képet nézi az ember, és akkor egy telefon kijelzőjén, vagy a monitoron / tv-n nem is olyan gáz, vagy ha úgy is belenagyít, kivág belőle az ember, akkor meg a normál lencsét használja. Talán ezért nem is feszülnek rá a gyártók erre jobban, amit még meg is értek. Én pl ritkán használok széles látószöget, de amikor igen, tudom nagyon jól hogy belenagyítani már nem fogok...
2022. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!