Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 11 pron...

Markusz17 kérdése:

Xiaomi Redmi Note 11 pron hogy lehet beállítani hogy a hangerő gomb a csengohangot vegye leljebb ne a media hangerot?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan ilyen telefonom van. Amikor hangerőt adsz a telefonra, akkor fölötte megjelenik 3 pont, ha rákattintasz, akkor ott van a média hangerő, az értesítés hangerő, és az ébresztő hangja, itt tudod szabályozni. Ha valamiben segítségre van még szükséged, akkor nyugodtan írj nekem. 🙂
2022. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 puritan ***** válasza:

Nekem Note 10 pro-m volt, és nekem is pont ugyanez volt vele a (az egyik) problémám. Sajnos sehogy nem lehet megoldani.

Fórumokon olvastam, hogy másik ROM felrakásával orvosolható a probléma egyedül, de akkor ugrik a gari.

Nekem már évek óta sok Xiaomi telefonom volt, és kb. 3 évvel ezelőtt egy MIUI frissítés során változtatták meg a dolgot. Előtte úgy működtek, ahogy írod.

Most Samsung telefonom van, azon a beállításokban ki lehet választani, hogy a hangerő szabályzó gomb alaphelyzetben mit szabályozzon.

Évekig Xiaomi fan voltam, de az utóbbi időben sajnos rá kellett jönnöm, hogy a mai xiaomik már nem hozzák azt a minőséget, mint 3-4 évvel ezelőtt. Főleg szoftveres oldalon vannak nagyon elfuserálva, a hardver még talán elmegy. Ezért hát márkát váltottam.

2022. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg igaz, de a gyakorlatban nem!

Hiába állítgatom a három oszlopon, nem azt használja hangerőként!

2022. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem jó, de akkor menj be a beállításokba a hanghoz
2022. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!