Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8+ Telefonomba bele...

IPhone 8+ Telefonomba bele ment a danon kisfiam jóvoltából. Most recseg, halk, már szaritottam is de ugyanolyan. Mit tudok tenni? Az alsó hangszóróba ment bele

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elviszed szervízbe.


Ha vannak intim képeid azokat meg leveszed mielőtt beadod, nehogy bizonyos oldalakra kikerüljenek (jó tanács)

2022. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fecskefészek:3 válasza:
74%
Szia) Nekem a 7-be ment bele a gyümölcslé, és egy év múlva rendbejött. Nem volt rajta hang, nem akart bekapcsolni. Elvittem az üzletbe, szétszedték és megszárították, cserélni nem kellett semmit. Visszakaptam, de még mindig recseget a hangja, aztán 1 év múlva magátol tökéletes lett. Egy darabig nem használtam a szerviz után. Már 3 éve használom így
2022. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Esetleg a porszivora valahogy aplikalj egy szivoszalat es probald meg ugy

De elotte jo ha egy fulpiszkalot bevizezel jo meleg vizzel picit oldja meg a kremturot

Beazni nem kellene neki mert ugy tudom az mar vizallo


Nekem meg anno az X be ment bele a vaj, elejtettem a telefont és pont a vajba :D

En is igy csinaltam meg jo :)

2022. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az szervíz. Nincs mese, már biztosan bele száradt. Szerintem kipucolják, aztán működni fog.
2022. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:
Kicsi betömődött a hangszóró. Valamivel megpróbálnám kiszedni a lyukakból, biztos beleszáradt. Pl fogkefe, vagy fogpiszkáló segítségével óvatosan.
2022. okt. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!