Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok tenni azért, hogy...

Mit tudok tenni azért, hogy ne késsenek ennyire az értesítések?

Figyelt kérdés

A Xiaomi Mi 11 telefonomon rendszeresen késve érkeznek meg az értesítések Messengeren is, és Viberen iis. Sokszor történt az is, hogy ha hívtak neten, akkor nem csörgött, hanem csak jött értesítés a nemfogadott hívásról, miközbenn a hívó azt mondta, hogy neki végig csöngött. És ezt már amióta meg van, csinálja folyamatosan.

Egyébként nincs vele bajom, a kamerája gyönyörű, a 128 GB mindenre is elég, amire nekem kell, az akkumulátor lazán bírja az 1-másfél napot, egyedül még az az egyetlen hátrány, hogy az ujjlenyomat olvasó rossz helyen van. Tehát összességében meg vagyok vele elégedve, nem akarom lecserélni, így a "Vegyél újat" válaszokat hanyagoljuk, mert tavaly vettem. A Xiaomi tulajdonosok mivel orvosolták ezt a problémát?


2022. okt. 16. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a Messenger alkalmazásánál az akkukímelést és engedélyezd számára a háttérben való futást. Telefon beállítások menüje ott az Alkalmazások azon belül Alkalmazáskezeles ott a Messenger ott megkeresed az akkumulátor kímélő menüt és átállítani Nincs korlátozás -ra.



A funkció engedélyezése esetén egy idő után kilövi a Miui a futó Messenger folyamatokat és ezért nem futnak be az üzenetek, mert nem fut a Messenger.


Viber esetén szintén ezt csináld végig.

2022. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, megcsináltam!

Tényleg jó lenne, ha nem késve jönnének meg az értesítések, mert ez nagyon bosszantó, mert anyukám is hívott 3-szor is, és nem csörgött ki, az értesítés meg megjött a nemfogadott hívásról.

2022. okt. 16. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az értesítések botrányos kezelése ÉVEK ÓTA Xiaomi betegség. Minden telefonjuk ezt csinálja (vagy fogja csinálni). Lehet trükközni a beállításokkal, aztán vagy működik vagy nem. Mindenesetre nevetségesnek érzem, hogy egy felhasználónak nem triviális beállításokban kell turkálnia azért, hogy a legalapabb funkciói működjenek a telefonnak.
2022. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ne is mond, nagyon gáz!

A Samsungon nem kellett ilyenekkel foglalkozni, csak gondoltam kipróbálok valami újat, ha már úgy is a csapból is Xiaomi folyik. És tényleg tetszik, meg minden, az összes reklámot is sikerült kiirtanom szerencsére, egyedül ez a bajom.

2022. okt. 16. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 generáció óta nem szabad Xiaomit venni, régen kaptál egy hardveresen erős, szoftveresen kompromisszumos telefont, nagyon jó ár/érték arányban, ma már az árak náluk is kilőttek az egekbe, a kérdéses szoftveres háttér pedig maradt. Nagyon kevés embert ismerek, aki mostanában vett és nem bánta meg a Xiaomi telefonját.
2022. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!