Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud nekem ajánlani...

Valaki tud nekem ajánlani olyan vízálló és bővíthető telefont, ami jobb mint a Samsung, és árérték arányban is kedvezőbb?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Samsung Galaxy S20Fe telefonom van, és majd szeretnék váltani, viszont az új Samsungok már nem bővíthetőek és k*rva drágák! Eljutottam arra a pontra, hogy nem érdekel a legcsúcsabb és a legdrágább telefon, csak ki tudja elégíteni a felhasználási igényeimet. A kamera annyira nem lényeg, mivel ritkán szoktam fotózni. Ami fontos inkább a bővìthető memória zenék és videók letöltésére, a jó hangszóró és képfelbontás, zene hallgatás és video nézéshez, esetleg játékhoz, valamint az erős aksi ami sokáig bírja és gyorsan tőlthető. Ezen felül még nekem nagyon fontos a vízállóság is. Így dióhélyban ezek lennének a fontos dolgok.


Ki melyik márkát és típust ajánnlja?


A válaszokat előre is köszönöm!



2022. okt. 17. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek akarsz váltani, mi a cél? Nekem is s20fe van, és jól kiszolgál.

Egyébként én is mindig vízálló telót veszek. Nekem legutóbb nem sikerült megfelelőbbet találnom a Samunál, úgyhogy követem a topikot.

2022. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt a telefont nem érné meg lecserélni semmire, hacsak nem akarsz jó mélyen zsebbe nyúlni
2022. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért váltanál? Én azt nem váltanám le még 2 évig. Az S20 Fe egy nagyon jó telefon. Amilyen kritériumokat leírtál, az mind igaz az S20 FE-re. Egyszerűen nem találsz jobbat. Ott van pár Huawei, ami mélyen zsebbe nyúlós(mármint a vízálló készülékeik) és google szolgáltatás sincs rajtuk. Esetleg, a Sony jöhet szóba, de az olcsóbb modellek mind gyengébb tudásúak(szinte mindenben, a hangszórójuk lehet hogy jobb) mint az S20 Fe.
2022. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Ha elengednéd a bővíthetőséget(tehát nagyobb tárhellyel veszel telefont), akkor sokkal több vízálló készülék jöhetne szóba. Persze, akkor sem lenne érdemes leváltanod az FE-t.

2022. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Lehet maradok az FE-nèl, aztàn majd ha kijön egy hasonló jobb akkor váltok.
2022. okt. 17. 23:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A72 van, az akkuja üzemideje jobb, annyi előnye van.
2022. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha jól látom most fog kijönni az A73 5g. Szerintem ő lessz a befutó! :)
2022. okt. 18. 12:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lessz kapható itthon.... :( Pedig biztos brutál telefon. Az a52s 5g-ről mi a véleményetek? Csupa jót olvasok róla. Ő rá megérné lecserélni az s20fe-t szerintetek?
2022. okt. 18. 16:00
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Nem, semmiképpen nem érné meg arra cserélned, mivel egy gyengébb telefon. Nem is sokkal újabb. A Snapdragonos Fe kb. háromnegyed évvel jött ki az a52s előtt. Mi bajod az FE-vel? Miért cserélnél egy S szériás Samsungot egy A szériásra, ami gyengébb sok téren és alig újabb? Ennek semmi értelme. Félreértés ne essék, kiváló telefon az A52s, de itt szó szerint hülyeség lenne váltani rá. Ez a link mindent megmagyaráz: [link]
2022. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt egyedül az S22+-ra lenne értelme váltanod S20 FE-ről, hogy egy látható különbséget tapasztalj a jó irányba. Az A széria egyből felejtős, ha nem akarsz gyengébbet. (ha Samsungnál maradsz)Tényleg nem értem, miért utálod ennyire ezt a szerencsétlen FE-t? Mit vétett ellened, hogy cserélnéd?😀
2022. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!