Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony telefonokon, hogy lehet...

Sony telefonokon, hogy lehet nincs bevágás, notch, kameralyuk ? Van értesítő LED, Jack csatlakozó, bővíthető a tárhely. Hogy lehet nem hagyták el ezeket ? Szép dolog. Utálom a kamera lyukakat amik belógnak kijelzőbe. Elrontja az élményt.

Figyelt kérdés
Szerintem is jobb így , semmi nem lóg be a kijelzőbe.

2022. okt. 2. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy régi Honorom van ami popup kamerás. Soha nem volt notchos telefonom, amíg volt olyat vettem, aminek a tetején volt mindez és oda nem ért fel a kijelző. Engem baromira zavar, hogy nézek egy videót és ott van benne egy fekete lyuk egy olyan eszköz miatt, amit talán félévente ha egyszer használok és meglennék nélküle is, de nincs választásom, hogy kérem-e vagy sem.
2022. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Cserébe alul-felül egy kicsit vastagabb a keret, oldschool :)
2022. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Na megint itt az amőbás csávó
2022. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem számít a notch vagy a kameralyuk, a Nagy Testvér úgyis figyel.


Egyébként a kérdésedre válaszolva, szerintem ők így próbálnának egyediek lenni, csak sajnos irreális árat kérnek egy közepesen jó telefonért.

2022. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 figyelje csak a sötétséget amit a behúzott kamera lát :)
2022. okt. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, pakoljanak is bele minden jót, ha már ilyen drágák a telefonjaik. Egyébként, rohadtul tetszenek a SONY telefonok, de az ár-érték arányuk rettenetes. Akkor már inkább megveszem a Samsungot.
2022. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 csak poénnak szántam, de ha valaki meg akar figyelni, az nem a pofidra lesz kíváncsi. Amúgy laptopon én is le szoktam ragasztani a kamerát. :D
2022. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is halálom a notch, szerettem a Sonyt mindig is, csak már abban nem találok megfelelőt, ami árban is jó.
2022. okt. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!