Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungnál aksi csere lehetség...

Samsungnál aksi csere lehetséges? A garancia mikor fedezi?

Figyelt kérdés

Használtan vettem a telefonomat, teljesen működik, de kezdem érezni hogy az akkumulátor az ki van használva.


Néztem szervízben árakat aksi cserére, annyira nem vészes, de nem is olyan rossz hogy szükséges legyen annyit kölzeni rá. Meg elsőnek úgyis a gyártónál próbálkoznék


Ha ilyet lehet, a garancia milyen esetben fedezi? Nem használhatatlan, de azért az elvártnál egy pár órával kevesebbet bír. Vagy majd ezt ők ellenőrzik?



2022. okt. 18. 22:39
 1/2 anonim válasza:
79%

Gyári hibás aksi esetén, ha mondjuk egy új telefonnál komoly visszaesés jelentkezik az üzemidőben, lenne lehetőség garanciális javításra.


A normál elhasználódásból eredő üzemidő csökkenésre nem terjed ki a garancia.

2022. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az aksikra (szinte) minden műszaki cikknél külön garancia van, jellemzően fél év. Nem tudom, hogy mi a telefonod konkrét típusa és hogy a kereskedő vállalt-e bármi pluszt, de ha az a telefon idősebb 1 évesnél, akkor meg se próbálkoznék ilyennel. Mondjuk ha fiatalabb, akkor is el fognak azzal hajtani, hogy ez az aksi természetes elhasználódásából fakadó teljesítménycsökkenés.
2022. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!