Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite: Hogyan tudom...

Huawei P8 Lite: Hogyan tudom az android rendszert frissíteni?

Figyelt kérdés

A telefonon a beállításokban nem látok ilyen lehetőséget, csak EMUI-t lehet frissíteni.

[link]

[link]

1-2 rendszer frissítő alkalmazást letöltöttem, de azok a szoftvereket akarjàk frissíteni.

Nem tudom, hogy számít-e, de nincs a telefonban SIM-kártya. És azt se tudom, hogy az számít-e, hogy amikor enyém lett a telefon, akkor Pannon-os SIM-kártya volt benne. Más SIM-kártyát nem tudtam vele használni - de most nincs benne SIM-kártya.



2022. okt. 20. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sem a 2015-ös, sem a 2017-es Huawei P8 lite nem támogatott már nagyon rég. Az Android 6 volt az utolsó, amire frissült a 2015-ös.
2022. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem töltődnek be a képek...

Amúgy sztem sehogy nem tudod.

Esetleg XDA-n nézhetsz Újabb Androidot, hátha csinált valaki, bár ahhoz fel kell nyitni a bootloadert, ami védett, tehát ez nem fog menni. De régebbi Huawein lehet még ki lehet nyitni, én nemrég egy Y6II-t rootoltam

2022. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Az EMUI frissítése újabb verziója EMUI 10-ig az Androidot is frissíti.


EMUI 6-tól 10-ig az EMUI verziószáma megegyezik az Android verziójával

(Android 6 - EMUI 6, Android 7 - EMUI 7, stb.)

2022. okt. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as, szerintem nem Android 6-tól egyezik meg az EmUI verziója. Nekem Android 6 van egy régebbi Huawein, és EMUI 4.1-et ír

[link]

2022. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!