Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó szöveg olvasó/megnyi...

Milyen jó szöveg olvasó/megnyitó van telefonra amiben lehet keresi?

Figyelt kérdés
Ami alapból rajta van abban nem lehet, és erősen használhatatlan tanuláshoz, csak egy sima text/docx fájl olvasót keresek. Magyarul a ctr+f funkció gépen. A google play első 10 találata használhatatlan.

2022. okt. 20. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"A google play első 10 találata használhatatlan."

A kérdésed is az.

Nem tudjuk milyen eszközöd van. Azt sem, hogy a meglévő alkalmazásod mi, és miért nem jó neked.

A CTRL + F az általánosságban egy kereső funkció billentyúkombinációja, nem tudom hogy jön ez itt képbe.

2022. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megjelöltem, hogy android, szóval bármi ami google playes vagy apk. A ctrl+f-et azért írtam, hogy még érthetőbb legyen mit keresek, mert tapasztalat, hogy alaposan lekell írnom mert nem lesz egyértelmű a kérdés, de ezt pont nem idézted, "Magyarul a ctr+f funkció gépen." vagyis AMI gépen ez a funkció azt keresem telefonon. Vagyis, az a gondom, hogy egyik programba se tudtam keresni, nehezen kezelhetők, és nem akarom elhinni, hogy nincs egy word vagy notepad++ telefonra. Azért írtam ki, mert egy ilyen appot az ember napi szinten használ, szóval reménykedtem, hogy belebotlok valakibe aki használ egy normálisat. Tőled meg elnézést szeretnék kérni, ha így sem voltam egyértelmű.
2022. okt. 20. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem akarom elhinni, hogy nincs egy word"

Van. Play áruházban megtalálod.

2022. okt. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!