Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudhatom, hogy valaki...

Honnan tudhatom, hogy valaki figyelmen kívül hagyja-e Messengeren az üzeneteimet?

Figyelt kérdés
Tehát hogy beállítja, hogy üzenetek figyelmen kívül hagyása.

2022. okt. 20. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében ha nem válaszol, akár megnézte akár nem akkor ignorál.
2022. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Eleve a "látta" jelzés se jelenik meg az üzeneted mellett. Az én ismerősöm még az elérhetőségének jelzését is kikapcsolta, mert 1 nap után megjegyeztem, hogy nem olvasta el amit írtam, miközben napjában többször is volt fenn, és tudom, hogy a gyerekei is rendszeresen írnak neki. Durva, hogy még neki állt feljebb.
2022. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sehonnan. Van egy csomó kiegészítő is amivel üresre állíthatja (nem látta) a kört.
2022. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tutira sehogy se tudsz menni.

Pl. van egy kollégám, nála gyakori, hogy nem látja az üzeneteket.

Megmutatta, nincs semmi tiltva, ott van egymás mellett a két mobil ugyanazon a hálózaton, és gyakran 1-2 óra is eltelhet mire az üzenet megjelenik, de volt már több is. Ha ő ír, néha az is késik akár órákat. De van amikor minden azonnal működik, nem tudtuk kitalálni mitől lehet.

2022. okt. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

"Durva, hogy még neki állt feljebb."


még jó,hogy csak neki...

2022. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akkor te már nem tudod beállítani nálatok ugyanazt az opciót, eltűnik a lehetősége.
2022. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 mikkel lehet üresre állítani a kört? És akkor ha letörlök valamit, úgy írja ki mintha csak magamnál törölném le
2022. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Honnan tudhatom, hogy valaki figyelmen kívül hagyja-e?"


írsz neki, hogy este 8-ra legyen otthon, de csak 9-re jön meg.

ő figyelembe se vesz

2022. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!