Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetésesen iPhone 14 Pro...

Előfizetésesen iPhone 14 Pro Maxot?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri? :)


Kellene már egy új telefon, jelenleg iPhone 11 Prom van.



2022. okt. 21. 03:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
26%

Pénzkidobás, főleg előfizetésre. Van egy mondás, ha nem tudod 3x is kifizetni magadnak azt amit venni akarsz, ne vedd meg mert nem engedheted meg magadnak. Amúgy is pár év alatt elértéktelenedik, anno 430-ért vett iPhone x em most talán 60at ér, és még jól működik majd akkor cserélem le amikor elkezd “ megöregedni”

Egy 11 pro még bőven túlél 2-3 évet is

2022. okt. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
39%

Ha kitudod használni a tudását, miért ne?

6 évig biztos tudod majd használni.

A 11 prom nemsokára 3 éves lesz. Legjobb választás volt akkor hogy megvettem.

2022. okt. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Nehéz elhinni,hogy van amire nem jó egy 11 pro..Amugy azt csinalsz amit akarsz
2022. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

A fiamnak sima 11-ese van és már eléggé gatya az akksija, pedig csak kb 2 éve használja, cserélni kellene. A dilemmám, hogy akksit vegyek bele, vagy egy újabb telefont, ezt meg adjuk el? Az újabb alatt azt értem, hogy 12, vagy max.13-at.

Nem előfizetésre venném.

2022. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Morzsi007 ***** válasza:
53%
#1 Az előfizetés nem egyenlő a részletfizetéssel.
2022. okt. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Én nem az 1-es vagyok, de valóban úgy van, hogy legtöbbször aki előfizetésre vesz, azért veszi úgy, mert részletre veszi.Szerintem egyik szolgáltatónál sem lehet kamatmentes részletre vásárolni telefont anélkül, hogy ne kellene előfizetésesnek lenned.
2022. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Tavaly volt jó Iphone ajánlat fekete pénteken? Érdemes várni addig a vásárlással?
2022. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Sztem tok folos.. meg mire kiperkalod van 18 megujabb. Mindig egy osszegbe fizetek mindent
2022. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Hát ha szeretnéd és van rá pénzed, akkor miért ne vennéd meg? Hajrá.


(A van pénzed dolgot meg természetesen nem úgy értem, hogy pont van ennyi pénz a banki folyószámládon, amit hónapok vagy évek alatt kuporgattál össze.)

2022. okt. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező... itt (nem csak ennél a kérdésnél, hanem az összes "megéri-e" kérdésnél) csak a saját kis kínját tudja mondani, hogy jaaj ne, sosem használod ki, sosem fogja visszahozni az árát, túláratorr, ennyiért káccergyorsabbdroidotveszek....

Csak te tudod, hogy ki tudsz-e fizetni egy telefonért ennyi pénzt.

Technikailag megéri, mert nagyon jó lett a 14PM. Még 13PM-ről is gondolkodom a váltáson.

2022. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!