Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon távirányító app?

Unari kérdése:

Navon távirányító app?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem arra irányul hogy tudtok e olyan android applikációt amivel infra keresztül lehet irányítani Navon TV-t. Egy csomót letöltöttem de a listában soha nem volt Navon ir. Ismer valaki esetleg alternatívát ami működteti? Van akinek próbálgatással sikerült? Esetleg ne adja az ég de talált olyan appot ami tanítható? A tv nem okos tv nincs wifi sem csak infra.



2022. okt. 21. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen telefon?
2022. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huawei gyári alkalmazása pl. tanítható is, az eredeti távirányító segítségével.
2022. okt. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
xiaomi redmi note 9 pro
2022. okt. 26. 17:18
 4/4 A kérdező kommentje:
A baj az hogy az eredeti távirányító paneljén nem működik néhány gomb. azért gondoltam arra hogy egy app segítségével és az infra portal a telefonon talán lehet távirányítani. A baj az hogy vagy 50 appot megnéztem és egyikben sincs Navon sor. Nem tudom hogy van-e alternatív gyártó aminek a programja esetleg jó lehet még ha nem is 100% ban. Debezt végigpróbálgatni olyan sok hogy hónapokig tartana.
2022. okt. 26. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!