Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől akad a videofelvétel a...

Mitől akad a videofelvétel a telefonomon? xiaomi redmi note 10

Figyelt kérdés

Nincsenek fölöslegesen futó alkalmazások, mindent bezártam. Tárhely kb 10 giga maradt. Elkezdtem rögzíteni egy videot egy csodálatos helyen és kb 5 fps-el vette fel nekem. Mitől?


Kb fél éve volt használatba véve a telefon, sok app van rajta, stb. De mindig törlöm a szemetet és nincs nyitva fölösleges app. Sosem volt problémám a teljesítményével.

Lehet érdemes rootolni, teljesen 0-ra lepucolni és újrarakni mindent?


Van más megoldás amivel nem kell mindent átvariálnom?

Azért az az 5 fps az nagyon gyenge. Próbáltam többször is, különböző kamerákkal és beállításokkal de ugyanúgy akadt. direkt bezártam minden háttérben futó alkalmazást is. Újra is indítottam az egész telefont.


2022. okt. 23. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

"Lehet érdemes rootolni, " > nem


"teljesen 0-ra lepucolni és újrarakni mindent?" > igen

2022. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagyis ne rakj újra mindent, csak amire feltétlenül szükséged van
2022. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!