Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen üvegfóloát rendeljek...

Milyen üvegfóloát rendeljek samsung galaxy S21 Ultra telefonra?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt rendeltem a gizzmoról egy ütésàlló üvegfóliát. Egy a baj vele. Egyszerűen néha többször rà kell nyomnom egy ikonra mert nem érzékeli hogy rányomtam,ez nagyon zavaró. Szerintetek honnan rendeljek jó,minőségi és jobb üvegfóliát mert ez az üvegfólia már kiakaszt
2022. okt. 23. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Gorilla Glass bevonat van rajta alul-felül, minek rá fólia?
2022. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sosem tettem egyik telefonomra sem üvegfóliát. A mai kijelzők már tényleg csak akkor karcolódnak, ha gondatlan vagy, pl. egy kulcsot vagy érméket teszel a zsebedbe a telefon mellé.

Ejtéses törés ellen pedig szerintem jobb egy masszív tok, ami a kijelző fölé lóg egy pár miliméterrel.


Nekem egy ilyen márkájú és kivitelű tokom van (nem pont a te telefonodra): [link]

Átlátszó, nem sárgult be fél év alatt sem és sajnos egyszer tényleg rohadt nagyot laffant benne a telefonom, kijelző felőli oldalra esve, de semmi baja nem lett. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy ez a cucc olyan masszívan rácuppan a telefonodra, hogy alig tudom leszedni a telefonról. Konkrétan attól félek mindig, hogy széttörik a telefon, mire lehámozom róla.


Itt van pár magyar oldalon is:

[link]

[link]

2022. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2, De ez is csak olyan, mint egy szilikontok, nem? Mármint elölről nem védi semmi a telefont.
2022. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2022. okt. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"2, De ez is csak olyan, mint egy szilikontok, nem? Mármint elölről nem védi semmi a telefont."


De pont írtam, hogy a kijelző fölé lóg egy picikét. Nem ér véget a kijelző síkjában a tok. Szóval egy kijelző oldalra történő esésnél a tok nyeli el az energiát, a kijelző hozzá sem ér semmihez.

2022. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én üvegfóliàt szeretnék mert karcosodik a telefonom...tokom van ami ütésálló

Üvegfóliát javasoljatok légyszíves, ami nem pénz kidobás

2022. okt. 24. 15:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Sima fóliát vegyél rá, azt filléres tétel cserélni és nem akad meg benne a köröm sem, nem befolyásolja az érintésérzékelést sem. Bármi mást felesleges rá megvenni, mert ugyanúgy karcolódni fog és többe kerül a cseréje. A legkarcálóbb felület az maga a telefon gyári kijelzőjén lévő üvegréteg. Ami annál jobb az kb. 20 ezres tétel és véglegesen ottmarad a kijelzőn vagy mondjuk úgy, hogy nagyon macera leszedni.
2022. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most tényleg csak kíváncsiságból kérdezem: mit csináltok a telefonnal, hogy karcolódik a kijelzője? Életemben 1 (!!!) karcot tudtam ejteni a telefonom kijelzőjén, azt is úgy, hogy takony részegen órákig mászkáltam úgy, hogy a telefonom mellett volt a zsebemben egy kulcscsomoó.
2022. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!