Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A frissítésekkel tényleg...

A frissítésekkel tényleg szándékosan lassítják a telefonokat a gyártók?

Figyelt kérdés
Van egy Xiaomi 9A telefonom amint 2b 1 éve vettem. Tudom hogy eleve belépő szintű telefon volt, de eleinte még egész jól lehetett használni, de miután jöttek rá az újabb és újabb frissítések úgy egyre lassabbá vált a telefon. Ma már szinte használhatatlan annyira lomha lett. Ez tudatos a gyártók részéről, hogy így ösztönzik a felhasználókat, hogy vegyenek újabb és drágább telefonokat?

2022. okt. 24. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináltál gyári visszaállítást?

Az évek alatt sok gyorsítótárazott adat és már letörölt alkalmazások adatai maradhatnak fenn.

2022. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Részben azért lassítják be mert idővel az aksi nem tud annyi teljesítményt leadni, és akkor hirtelen leállt volna meg minden más baja lett volna.
2022. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik gyártó, de már volt rá példa.

De amúgyis már benne van mindenben a tervezett avulás, már nem éri meg a gyártóknak, hogy több évig is működjenek a telefonok érezhet lassulás nélkül. Nekem van elfekvőben egy Sonny Ericcson W300i gyári akksival, és még mindig működik hibátlanul, igaz az akksija csak 20 percet bír.

2022. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DK-s ***** válasza:
100%

A Nokia is ezt játszotta.


Nagyon sokáig sikerült megakadályoznom a frissítést, nem is volt gond.


Aztán egyszer a párom kezébe került, és engedélyezte. Xarrá rongálta, használhatatlanul lelassult, akadt.


Másnap földhöz baxtam.

2022. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!