Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Google...

Mik a tapasztalatok a Google Pixel telefonokkal?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Főleg kamerája érdekelne,mert sokat mondják,hogy az Iphone a Samsung és a Pixel telefonoknak a legjobb a kamerája

2022. okt. 25. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Állítólag mindháromban Samsung kameramodul van, így előfordulhat, hogy haosnló minőségűek. Max a szoftveres feldolgozásban van eltérés
2022. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Pixel 3a után most 6a-m van, én is a kamerájáért vettem, és imádom. A 3a (sőt, a még kisebb 4a) volt a tökéletes form factor, ez a 6a nekem már túl nagy és kényelmetlen, de a gyönyörű képei és videói kárpótolnak valamennyire. Minden új android funkció a Pixelekre jön ki először, amit sokan szeretnek, de én nem, mivel szerintem egy ideje minden android verzió egyre szarabb és rondább mint az előző.
2022. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Nincs hivatalos forgalmazás, jó kamera meg szoftver ide de inkább kerülném éppen ezért.

TCL gyártja talán jelenleg, nem rosszak de az utóbbi szériából rengeteg volt a gyári hibás.

Inkább Galaxy vagy iPhone körül nézelődnék, ha fontos a vegytiszta android akkor szóba jöhet a Moto is, de csak az Alzától mert ők elküldik hivatalos szervizbe.

2022. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából Tech2 Laci mondta az egyik videójában, hogy a legjobb szoftvere a Samsung, Google, Apple telefonokban van ami sokat számít. Nekem Január vagy Februárban lesz aktuális a készülék váltás. Most egy Xiaomi Mi 10t pro van de eléggé vegyes a véleményem. A pro jelző ellenére nincsen nagyon az élmezőnyben
2022. okt. 25. 12:50
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Kamerában abszolút az élen van. A minőség is kiváló. Az áruk jóval kedvezőbb, mint a Samsung vagy Apple. A rendszerük is nagyon stabil. Csak a magyarországi szervízháttér hiánya ami negatívum, de az nagy.
2022. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Én azért zártam ki fél éve a célbevett telefonok közül, mert nem volt rendes magyarországi forgalmazás és szervízhálózat (na meg az 5G sem működik velük ÁLLÍTÓLAG itthon, én pedig pont járkálok olyan helyeken, ahol tudom használni).
2022. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szervíz nem néztem eddig de Hollandiában élek talán itt van
2022. okt. 25. 22:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát az ottani forgalmazásról fogalmam sincs, ha megoldott, akkor nem rossz választás. Bár mondjuk nekem még mindig nevetséges egy kicsikét, hogy a Samsung több évnyi főverzió támogatást ad az S szériához, mint a Google a saját telefonjaihoz.
2022. okt. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

De legalább a Pixel 6-tal kezdődően a biztonsági frissítések +2 évvel tovább jönnek, tehát 5 évig. Ez így már nem gáz.

Aki ragaszkodik az újdonságokhoz, többnyire úgyis új telót vesz 3 évente, 5 év pedig az emberek 95%-át lefedi.

2022. okt. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 NTBS ***** válasza:
0%
Semmilyen.
2022. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!