Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektk is bugolnak bizonyos...

Nektk is bugolnak bizonyos appok iPhone-on?

Figyelt kérdés

13-ról van szó, frissített ios, de előtte is volt probléma.


Nos nem gyakran fordul elő, de azért eléggé zavaró tud lenni.


Van amikor a youtube videó nem jelenik meg(csak fekete kép van), de a videó megy, és a hang is( ez fordul elő viszonylag gyakrabban). Itt csak be kell zárni a viseót, és megnyitni újra.


Ma pl tiktokon megnéztem valaki profilját, főoldalra nem engedett vissza, be kellett zárni.


Sokaktól hallom, hogy mennyire tökéletesen működik minden az iPhone-on, ezért teszem fel a kérdést.


Ti valóban nem tapasztaltok furcsaságokat?


Volt egyszer, hogy a fájlkezelőben megnyitottam egy zenét, lezártam a telót, majd újraakartam indítani a lockscreen-ről, aztán elkezdett villogni a kis ablak, meg nem igazán akart reagálni(a program) :D



2022. okt. 27. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik hibátlan szoftver. Az Applenek van egy ilyen "legendája", hogy ott aztán minden flottul megy, örökkön örökké, még akkor is ha régi a készüléked.

Na, ebben van valami bizonyos szintig, de nyilván ott sem jön össze minden. Nekem is iPhone 13-mam van és nyilván kismillió hibával találkoztam. De azt azért azt hozzá kell tenni, hogy arról nem az Apple tehet, ha az iOS-re készült Youtube vagy Tiktok app tartalmaz bugokat.

2022. okt. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az app a buggos


Volt mar 6om (2 évig) , x-em (1,5 évig)

11em 2 éve…

Sosem tapasztaltam ilyet

Lehet a telefonnal van a baj, nem leharcolt állapotu nagyon? Gondolok itt arra hogy leejted csomószor stb

Sok ilyentől bebolondul minden telo

2022. okt. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem leharcolt, nagyon vigyázok rá.
2022. okt. 28. 07:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg valami vírus?

Csinálj egy gyári visszaállítást

De lehet tényleg az app buggos

2022. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem.
2022. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy lefrissítettem az appot, és azóta jó😂
2022. nov. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!