Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » E-sim két telefonon? Hogyan...

E-sim két telefonon? Hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

Vettem egy új telefont , de az új telefon csak e-simet tud, a régebbi az fizikai simes.

Be aktiváltam az új telefonon az e-simet ,és a regin nem tudom használni a fizikai sim kártyát.



2022. okt. 27. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy szolgáltatásboz egyszerre csak egy SIM-et használhatsz. (Kivéve Telekom MultiSIM)


Amint aktiválsz egy új SIM-et, a régi deaktiválódik.

2022. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te sehogy nem tudod beállíteni.

1 telefonszám 1 SIM.


Csak a telekomnál lehetséges a multisim és persze nem ingyen.



"A fő mobil előfizetésed mellé rendelhető szolgáltatás, ami megosztja az előfizetésedhez tartozó hívószámot az egyes előfizetésbe bevont SIM kártyák között. Lényege, hogy az előfizetésedhez plusz SIM-et kapsz (fizikai vagy eSIM), amit bármely SIM képes eszközben használhatsz.


A mellék SIM-nek (MultiSIM) is ugyanaz lesz a hívószáma, mint a fő előfizetésednek, azaz a MultiSIM-en is megkapod a hívásaidat, illetve indíthatsz róla hívásokat, valamint internetezni is tudsz a fő előfizetésedben benne foglalt hang és adatforgalom terhére."

2022. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!