Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A xiaomi tényleg jó ár érték...

A xiaomi tényleg jó ár érték arányú telefonokat csinál?

Figyelt kérdés
Olyan gyanús nekem hogy pl a xiaomi redmi note 11 80 és 100 ezer Ft között van és 6gb ram, 128 GB belső illetve Oled kijelző. Samsung jóval drágábban ad ki ehhez hasonló tudású telefonokat. Tapasztalat xiaomi téren? Ezek szerint olcsón is össze lehet dobni alsó középkategóriás telefonokat mint a redmi note 11?

2022. okt. 29. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
89%
Tényleg így van, nincs benne átverés. Egyedül annyi hátránya van, hogy a szoftver tele van hibákkal, szóval a helyedben messziről kerülném a xiaomi telefonokat. (2 éve van Xiaomi telefonom, soha többé nem fogok megint ilyet venni)
2022. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"Samsung jóval drágábban ad ki ehhez hasonló tudású telefonokat."

Abban benne van az össze marketing, a + haszonkulcs, szoftverben és összeszerelésben is minőségibb, plusz még a Samsung által adott szolgáltatások, stb...

2022. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

#1:

Azaz!

Virtuálpacsi :)


Én pont a héten cseréltem le a Xiaomi Mi 11 Lite-omat egy Galaxy A52S-re. Meguntam, hogy hiába beállítottam minden itt is ajánlott beállítást, az értesítések fél évtizedeket késnek, csak azért, mert a Xiaominak olyanja van. És így rengeteg bejövő netes hívásról lemaradtam. Persze, hogy egy életen át fog menni egy töltéssel, ha a rendszer mindent befagyaszt!

A másik meg, hogy a zajszűrése annak a telefonnak valami borzalmas. Zajosabb környezetben (Mondjuk sétálok a szélben), nagyon szerette az én hangomat is zajnak tekinteni, a széllel együtt, és az már nem volt hallható a vonal túlsó végén.

A harmadik, meg hogy az egész Miui tele van reklámokkal, és hiába cseszkeded az adatvédelmi beállításokat, meg egyesével letiltod, a reklámok ugyan úgy megjelennek.

A negyedik, meg hogy minden gyári alkalmazás már szinte a sz@ros gatyám megszagolásába is beleegyeztet. De most komolyan, egy sima óra alkalmazásnak minek kell személyreszabott ajánlatokat adnia?

Van még, ami nem tetszik, ezzel szemben amióta meg van, köszönöm szépen, vígan meg vagyok a Galaxyval.

Így hát a kérdésedre válaszolva kedves Kérdező, nem, a Xiaomi nem kínál jó ár-érték arányú telefonokat, mert az szép, hogy összeraknak egy erőművet 100 alatt, meg még a csomag tartalma is elég gazdag, még tok is jár a telefonhoz, ami alapvédelemnek elmegy, viszont az erőmű hardver sajnos kuka, ha egy rossz szoftver fut alatta.

2022. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem Xiaomi MI 8-am van, de azóta hibátlan, nem is gondolkodtam még a cserén.


Mondjuk a mostani Xiaomikat már nem dicsérik annyira, szóval a mostani felhozatalról nem tudok nyilatkozni.

2022. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem xiaomim van. Az árát megérte, de a szoftverbemn vannak hibák és a gyári alkalmazásokban vannak reklámok. A Samsung meg az Apple annyival jobb hogy ott kapsz egy vízállósági értéket, amit ki is probálhatsz mert valóban vízállóak. Jobb összeszerelési minőség, átgondoltabb anyaghasználat (pl nem csúszós hátlap), ízlésesebb és elegánsabb megjelenés, tökéletes hibáktól mentes szoftver, plusz az adatkezelése valószínűleg jobb egy kórei és egy amerikai cégnek, mint egy kínainak. Szerintem ár érték arányban verhetetlen a xiaomi, én elégedett vagyok az enyémmel, de néha vannak idegesítő buggok.
2022. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is xiaomi telefonom van (mi 10). Majd fogom valamikor cserélni, de majd csak másik xiaomi eszközre. Régebben volt samsung telefonom. Nálam azoknál volt sok bug. Meg náluk volt a felrobbanó aksi, meg az is, hogy ha üvegfóliát használsz bármire feloldott az kijelző alatti ujjlenyomat olvasó.

Elsőnek váltottam Huawei telefonra. Azzal se volt sok bajom. Utána lett xiaomi telefonom. Nagyon megszerettem. Nincs bug, nem eszi feleslegesen az erőforrásokat. Semmit nem kellett trükközgetni ahhoz, hogy normálisan működjön. Egyszer nem fagyott még le a 2 év alatt. Családban is vannak még xiaomi telefonok, senkinek semmi panasz rá.

2022. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Redmi Note 10 telefonom van. Valóban vannak bugok, de együtt lehet velük élni. Mondjuk nekem az értesítésekkel nincs gond, pedig erre tényleg sokan panaszkodnak. De ha arra gondolok, hogy nem volt 70 ezer a telefon újan kártyafüggetlenül úgy, hogy még az 5G-t is tudja, akkor én úgy érzem, nem csináltam rossz bizniszt. A céges telefonom A52, én attól se esek hasra, pedig jóval több volt a listaára.
2022. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik márka legyen mert a mostani xiaomi-kat nagyon szidják. Elvileg a Samsung jobb. Nem tudok dönteni a kettő közül. Lényeg lenne hogy 100 körül legyen és legalább 6gb ram. Netezni, telefonálni, videókat és filmeket lehessen rajta nézni. Jó legyen az akksija.
2022. okt. 29. 20:37
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9: ebben az árkategóriában a xiaomit választanám
2022. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!