Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kékes az új telefonom...

Miért kékes az új telefonom amoled kijelzője alul-felül?

Figyelt kérdés
Redmi Note 11, vodafontól vásárolt új készülék, és eddig ilyet nem tapasztaltam más telefonnal. Középen észrevehetően sárgásabb, mint a képernyő szélein, de leginkább alul észrevehető. Mintha nem lennének elég jók a betekintési szögek. Azon kívül, hogy fehér háttérben feltűnő, a szöveg olvasható, és a kép is látható marad. Ez ilyen, vagy valami nem stimmel a telefonnal? Elképzelhető, hogy nem az újságíróknak adott tesztkészülékek kijelzője van benne, hanem egy olcsóbb variáns?

2022. okt. 29. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

" Elképzelhető, hogy nem az újságíróknak adott tesztkészülékek kijelzője van benne, hanem egy olcsóbb variáns?"

szép is lenne ha a tesztelőknek tartanának fenn egy külön gyártósort :D


vidd vissza és kérj képernyőcserét

2022. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nem új vagy hibás mobilt sóztak rád. Nekem is ilyen mobilom van és nincs ilyen problémám vele. Amíg garancia van rá, addig érdemes visszavinni.
2022. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké, visszaviszem!
2022. okt. 30. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként amit te gondolsz, olyan nincs. Minden telefon tipuson belül azonos módon készúl, tehát olyan nem fordulhat elő, hogy másképp lenne gyártva,azonos széria.

Olyan hibával találkoztam, hogy egy új Samsung mobilnak rossz volt a képernyő színe, mintha rossz összekuszálódtak volna a színek. Kiderült, hogy vki a megjelenítés, színsémáknál az inverz módot választotta és azért volt olyan rossz a kép, videó.

2022. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam, és megfigyeltem az összes elérhető készüléket, minden note 11nek ilyen volt a kijelzője, kivéve az egyiket. Ez van, ez ilyen. Eladó sem tudott erre mit mondani.
2022. nov. 2. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!