Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég cseréltem le a telóm...

Nem rég cseréltem le a telóm egy Samsung A12-re. Az istenért se találok rá hívásrögzítőt,ami müködne is. Az előző telóm Xiaomi redmi 8t volt,és azzal nem volt ez probléma.Valaki tud segíteni mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2022. okt. 29. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy 2018-ban elfogadták az EU-ban a GDPR törvényt, ami szigorította az adatvédelmet.

Így az összes hívásrögzítő betiltásra került az EU-ban, és a gyártók sem forgalmazhatnak úgy készüléket, hogy elérhető rajta a hívásrögzítő.


Kínaiaknál viszont felvarázsolható vagy nagyobb eséllyel bekapcsolható.

Samsung, iPhone esélytelen.

2022. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Valaki tud segíteni mi lehet a baj?"

Szerintem nincs semmi baj, csak te vagy lemaradva egy körrel.

Egyszerre a két beszélgető fél hangját egy időben nem rögzítheti a biztonsági házirend miatt, ami az EU direktívák hozománya.

A szabályzás nem mindenhol működik, de vannak gyártók, akik komolyan veszik, és te is ezt tapasztalhatod.

2022. okt. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Valaki tud segíteni mi lehet a baj?"

Ez:

"Nem rég cseréltem le a telóm egy Samsung A12-re."

2022. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegyél bele Indonéz, Thai, vagy Izraeli SIM kártyt. Nem baj ha már érvénytelen (persze PIN kódot ismerd vagy ki legyen kapcsolva).

Majd nyomj egy teljes gyári helyrállítást (sorry csak így megy)... ha elvégezted az alap beállítást akkor visszateheted a magyart. Utána a tárcsázó beállítás menüjében ott lesz az áhított Hívásrögítő funkció. Ennyi.


Nem tuodm hogy az "A" sorozaton megy-e. "S" sorozaton S8-tól S20-ig biztosan, mert 4-5 éve így használom. Se garancia vesztés, se semmi hekkelés nem kell hozzá. És a túloldalt is tökéletesen, hangosan rögzíti. Nem csipog bele, stb... Nesze neked GDPR :D :D

2023. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!