Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapom meg a megerősí...

Miért nem kapom meg a megerősítő kódot az instagramtól?

Figyelt kérdés
Nem ez az első alkalom hogy nem kapok kódot de akkor az email címemmel simán be udtam jelentkezni, 3 napja próbálom kérni sms-be a kódot de nem jön semmi, és így nem tudok belépni az insta fiókomba.Valakinek volt már hasonló élménye?

2022. nov. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Esetleg regi telefonszam van megadva es arra megy az sms?

Kapcsold ki a koddal valo belepest


En egyszer elhagytam a telefonomat es alig tudtam visszaszerezni az instamat

Mivel a teloszamra kuldte az sms-t

Napokba tellt es meg az instaval is fel kellett vegyem a kapcsolatot, azota kikapcsoltam..

2022. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szám az jó mert vagy 10 éve nem lett cserélve a számom. Én kikapcsolnám szivem szerint de nem bírok belépni a fiokomba ha be is tudok akkor visszadob hogy erősítsem meg a bejelentkezést a kóddal amit smsbe küldenének://
2022. nov. 1. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Időnként van ilyen hullám.

[link]

2022. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!