Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez milyen hiba lehet?

Ez milyen hiba lehet?

Figyelt kérdés
Már a 3. emberrel fordul elő, hogy akár én hívom, akár ő engem, nem hall. Én hallom őt, ő nem hall engem. Több emberrel tudok beszélni normálisan, van akivel viszont nem. Ha Messengeren hívjuk egymást, akkor teljesen jó. Megpróbáltam másik SIM-kártyával, ugyan ezt a hibát produkálta. Voltam bent a ezolgáltónál (Telekom), az ügyintéző szerint a telefonnal van baj. SIM-olvasó hiba lehet vajon, hogy néhány számnál egyszerűen nem hallanak?

2022. nov. 4. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
GSM Hálózati hiba
2022. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ezzel tudok valamit csinálni, vagy majd az idő segít rajta?

Igazából édesapámmal kezdte hogy nem tudok beszélni (flottás csomagban vagyunk mindketten), még ha a fülhallgatót csatlakoztatom akkor sem. De áthidaltam azzal (remélhetőleg ideiglenesen), hogy óráról hívom, úgy hall rendesen

2022. nov. 4. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd át a simed egy másik mobilba, és teszteld le.
2022. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most tudtam kipróbálni másik telefonnal, úgy teljesen jól működik, úgyhogy a mobilommal lesz a hiba. Köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 9. 10:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!