Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Keresek egy jó alkalmazást...

Keresek egy jó alkalmazást ami mutatja kik követtek ki instagramon ?

Figyelt kérdés
A nagyobb alkalmazásokat próbáltam de vagy nem tudok belépni vagy az instámból dob ki:/ Persze azt se szeretném hogy valami csingcsangcsung feltörje az instám

2022. nov. 5. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem létezik ilyen.
2022. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Úgy tudom nincsen ilyen alkalmazás
2022. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem van egy megoldásom: Szerezz életet és ne ezen ugrálj... Jézus...
2022. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és szerinted hogy számolná ki, hogy kik követtek ki?
2022. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen alkalmazások utána lehet nézni de elég sok már nagyon sz*r lett, és nem vagyok 40 éves, fiatal vagyok még és igen szeretem tudni hogy a barátaim közül kik azok akik már nem követnek:D mindneki, más ez van.
2022. nov. 5. 23:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen alkalmazás, nyugodj bele. Az Insta 2016-ban letiltotta azt az API-t, amivel a publikus profilok követőit le lehetett kérdezni, 2020-ban pedig azt az API-t, amivel a saját követőidet le tudtad kérdezni.

Legfeljebb úgy lehetséges, hogy egy app időnként belép az Insta webes felületére a nevedben, lekéri a böngészőn keresztül a követőid listáját és adatbázis épít belőle. De ez egy elég gány megoldás, mert a visszaadott HTML+Javascript kód elég gyakran változhat (és változik is), így gyakorlatilag naponta-hetente kellene frissíteni az appot. Ráadásul az Instából is több verzió van forgalomban, ezeket mind lekövetni, azonosítani, folyamatosan frissíteni... igen nagy meló. Ezért halnak meg az ilyen appok pár hét vagy max pár hónap alatt.

2022. nov. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen alkalmazás. És nagy eséllyel nem is lesz. Ezt el kell fogadnod
2022. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!