Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok nekem ehez kapcsoló...

Mondanátok nekem ehez kapcsolódóan érveket?

Figyelt kérdés

Tehát akarom vinni a suliba a telom, de az a helyzet hogy anyum nem engedi, és szeretnék valami érvet ki találni hogy miért vihetnem a telom.

Es ha fel szeretnétek tenni a kérdést hogy miért szeretném annyira vinni a suliba csak azért mert már az összes osztalytarsam hordja meg az is akinek szinte gombos telefonja van és én ezt nem ítélem el sőt, ha szereti akkor használja békével, vde akkor is engedik neki hogy hordja.Valamint hogy beszéljek egy számomra nagyon fontos személynél a szünetekben. És az osztályba egyedül nekem nem engedik a szüleim hogy hordjam, úgyhogy ha valaki ír valami szuper érvet, koszii ❣️



2022. nov. 5. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "beszéljek egy számomra nagyon fontos személynél a szünetekben"?
2022. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat ezt nem tudom hogy érted, de hogy tudjak beszélgetni azzal a személlyel. Mert más suliba járunk😅
2022. nov. 5. 21:58
 3/7 A kérdező kommentje:
De egyébként személlyel-t akartam irni
2022. nov. 5. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mond azt hogy azért szeretnéd vinni, hogy ha bármi gond adódik (eltévedsz, beteg leszel), akkor fel tudjad őt hívni. Ezek nem hülye érvek. Ha lenne gyerekem, én telefon nélkül el sem engedném sehová. Bármi gond lenne, tudna hívni. Nem értem néha az embereket.
2022. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Igazuk van a szüleidnek. A többiek akik mindenhova hordják a telefont, csak ráhagyják a szüleik, mert az egyszerűbb.
2022. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaiddal tudsz beszélni telefon nélkül is, hisz ott vannak

Ezen felül szünetben intézd el a wct, menj le büfébe, készülj a kövi órára

2022. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!