Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom megújuló net lemondása?

Telekom megújuló net lemondása?

Figyelt kérdés
sziasztok,telekom os vagyok, domino feltolto kártyás, nekem van egy megújuló 30 napos korlátlan Netem, amit nem enged kikapcsolni, A 'kikapcsolom'gomb mikor lessz elérhető? ha pedig hagyom higx lejarjon a 30 nap akkor eltunik, nemtudom kivalasztani se, de higyha választok egy 15gb ost, akkor a korlátlan net automatikusan lelessz mondva? mert nekem elég lessz ugyerzem a 15gb

2022. nov. 7. 16:11
 1/5 ludicrousSpeed ***** válasza:
88%
Az ügyfélszolgálat mit mondott? A weboldalon mit olvastál?
2022. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Én nem telefonálgatnék. Bemennék REGGEL egy Telekomba (bármelyikbe Magyarországon, amelyik hozzád közel van), húznék egy sorszámot (ma már mindegyik ilyenben van egy eligazító biztonsági őr - ő ebben segítségedre lesz), kivárnám a sorom (lehet akár 1-2 óra is, amire sorra kerülsz, forgalomtól függően) és addig nem mennék el, míg az ügyintéző az én igényemnek leginkább megfelelő, ha nem tökéletes csomagot nem ajánlja fel.



Nyilván ha aláírtál valami kötelező hűségidőt, vagy rányomtál ilyesmire a Telekom alkalmazásban, akkor az van.

15 Giga rengeteg, szerintem kb. max. akkor fogyhat el, ha sok filmet nézel, videótelefonálsz meg ilyesmi.

Nekem 1 is elég volt régebben, most 4 Giga van, de az untig elég.

2022. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telefonon kérheted az ügyfélszolgálattól a lemondást.
2022. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
telefonos ügyfélszolgálat, Vanda
2022. nov. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezért jó a korlátlan maraton
2022. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!