Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néztem egy iPhone 13-ast és...

Néztem egy iPhone 13-ast és hiába amoled kijelzős olyan mintha rosszabb lenne a kijelzője mint a Samsung amoled, létezik ez?

Figyelt kérdés
Nem fikázni akarom az iPhone-nt, mert pont vételi szándékkal nézegettem.
2022. nov. 7. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone kijelzőket is a Samsung gyártja és a Samsung telefonokban sem egységesen egy kijelző kerül.

De egyébként igen, van olyan Samsung telefon, aminek jobb a kijelzője mint az iPhone 13-é. Plusz még azt érdemes megjegyezni, hogy a jó ég tudja miért, de nagyon erőltetni a TrueTone fantázia nevű valamicsodáját az Apple, ami miatt elég furcsa színű és megjelenésű az összes kijelzőjén a tartalom, ez pedig defaultban be van kapcsolva. Bár nem tudom miért teszi ezt, minden ismerősömnek a legelső dolga kikapcsolni, én is így tettem a telefonomnál.

2022. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon, mert - ahogy 1-es írja - samsung kijelzők vannak az ájfónokban.

Kajabálnak egymásra fűt meg fát, hogy ki lopott kitől, közben meg a háttérben megy a kijelzőbiznist. Meg még ki tudja mit szállít a samsung az Applnek. Memóriáka, chipeket, akkukat :D


Nem lehet hogy valami törött, aztán innen-onnan ócsóért beszerzett kijelzős iPhonet láttál?

2022. nov. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztosan nem mert a Média Marktban volt kitéve, és ott nézegettem, de a Samsunghoz képpest olyan furcsa volt a kijelző.
2022. nov. 8. 09:28
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Mondom hogy szerintem a TrueTone volt bekapcsolva, elképesztően ocsmánnyá teszi a színeket.
2022. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez szubjektív
2022. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minőségre ugyan az, mivel a Samsung gyártja az Apple telefonok kijelzőit. Viszont ez nem azt jelenti, hogy ugyan az a kijelző kerül mindkettőbe. Az Iphoneokba kerülő kijelzök az Apple igényeire vannak szabva. A Samsung minden bizonnyal nem a legfrissebb kijelzőjét adja az almás cégnek, inkább egy picivel régebbit(ami már bevált). A Saját telefonjaiba mindig a legújabbat teszi. Ettől függetlenül, nem lehet nagy különbség a 2 telefon kijelzőjében. Ha mégis van különbség, akkor az szoftveres okból van. Inkább csak színvilágban különbözhet. Ez viszont egyéni megítélés kérdése, hogy melyik tetszik jobban.
2022. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:

Attól, hogy a Samsung gyártja, a képe más lehet.

Teljesen más igényei vannak/lehetnek az apple-nek.

Kinek mi tetszik ez szubjektív. Hogy neked jobban tetszik a Samsung kijelzője, mert azt szoktad meg, az nem azt jelenti, hogy rosszabb a másik.

Én pl használom a True tone funkciót évek óta, hozzászoktam, ha kikapcsolom, nekem az a fura.

2023. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!